شرایط و ضوابط

 

شرایط و ضوابط سایت

استفاده از سایت dadaryha و بهره بردن از اطلاعات آن مستلزم رعایت قوانین این توافق نامه است. اگر با شرایط و ضوابط این سایت موافق نیستید، بهتر است از این سایت و خدماتش استفاده نکنید.

شرایط و ضوابط وب سایت dadaryha ممکن است در بازه های زمانی مشخص تغییر کنند یا به اصطلاح آپ‌دیت شوند. به همین دلیل، اگر از کاربران دایمی وب سایت dadaryha هستید، بهتر است همیشه پیگیر اخبار سایت باشید. برای استفاده مداوم از dadaryha ، رعایت همه موارد ذکر شده در پایین الزامی هستند.

باید توجه داشته باشید، در صورت عدم رعایت قوانین سایت، مسوولان سایت اختیار مسدود کردن پروفایل کاربر را دارند.

مسئولیت سایت dadaryha

سایت dadaryha، هیچ گونه کنترلی بر اطلاعات ثبت شده کاربران ندارد. به همین دلیل، در قبال تاخیر در ارسال، از بین رفتن یا اشتباه ارسال شدن اطلاعاتی که به موجب استفاده از سایت dadaryha رخ داده است، هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

همه اطلاعاتی که در سایت dadaryha نوشته شده اند، فقط جهت اطلاع رسانی است و ارزش دیگری ندارند. با این که همه کارمندان ما در تلاش هستند تا همه اطلاعات به روز باشند اما با همه اینها، dadaryha هیچ گونه تضمینی برای درست، دقیق و به روز بودن آنها ندارد. حتی در مورد دیگر بخش های سایت، همچون طراحی های گرافیکی، خدمات و محصولات نیز تضمین نمی کند صددرصد درست، دقیق و کامل باشند.

مسئولیت اعتماد و تکیه بر اطلاعات و خدمات سایت dadaryha به عهده خود کاربر است.

سایت dadaryha در هیچ حالتی خسارت های وارده به اطلاعات کاربران در طی استفاده از این سایت را به عهده نمی گیرد.

از طریق سایت dadaryha ، شاید برای کامل کردن مفهوم کلمه ای به وب سایت های دیگر که تحت کنترل این سایت نیستند، لینک شوید. اما باید بدانید ما روی ماهیت، محتوی و قابلیت استفاده آن سایت ها هیچ گونه کنترلی نداریم. آوردن و ذکر لینک های مختلف، دلیلی برای تایید آنها و درستی محتویاتشان نیست.

همه تلاش سایت dadaryha برای بالا نگه داشتن سایت و فعالیت نرمال آن است. به همین دلیل، این سایت در قبال لینک های مذکور که به هر دلیلی دیگر در دسترس نیستند هیچ گونه مسئولیتی ندارد. این مشکل فنی آنهاست و ارتباطی با سایت dadaryha ندارد.

مسئولیت اعتماد کردن به عهده خود شماست.

مسئولیت اعتماد کردن به محتوی سایت dadaryha و مقاله های نوشته شده در آن به عهده خود کاربر است و این سایت هیچ گونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت.

صحت و درستی اطلاعات

سایت dadaryha به هیچ عنوان درستی و صحت اطلاعات موجود در سایت را تایید نمی کند. ادعایی نیز در این زمینه ندارد. همه اطلاعات این سایت صرفا جهت اطلاع رسانی هستند.

توجه به محدودیت سنی کودکان

سایت dadaryha متعهد به رعایت محدودیت سنی کودکان است. این سایت برای استفاده کودکان زیر 13 سال طراحی و ساخته نشده است و در آن هیچ گونه اطلاعاتی که برای افراد زیر 13 سال مفید باشد، وجود ندارد.

شرایط ثبت اطلاعات کاربر

باید توجه داشته باشید، ورود هرگونه اطلاعات، عکس یا تصویر توسط کاربر به وب سایت dadaryha یا ایجاد هرگونه تغییر و اعمال ویرایش، باید پیش از انتشار مورد تایید مسوولان سایت قرار بگیرد.

در ضمن، با توجه به محدود بودن دامنه اینترنت، پیش از آپلود هرگونه ویدئو یا تصویر، مسئولان سایت را از طریق «تماس با ما» در جریان بگذارید تا مورد مذکور پس از تایید نهایی و با شرایط مناسب در سایت بارگذاری شوند.

رعایت حق کپی‌رایت

همه حقوق مادی و معنوی این سایت  dadaryha.com محفوظ می باشد. هرگونه استفاده از مطالب سایت dadaryha بدون ذکر منبع پیگرد قانونی خواهد داشت.