درباره اورو پِرِتو

اطلاعات عمومی - چنانچه به دنبال کسب تجربه ای تاریخی و باارزش هستید، اورو پرتو -Ouro Preto- دقیقاً همان جاییست که باید آن را ببینید. این شهر در ایالت میناس گرایس واقع شده است. اورو پرتو شهری زیبا بوده که مملو از دیدنی های تاریخی مهم می باشد. این شهر در واقع محل زندگی معدن‌چیان بوده و زیبایی های طبیعی آن مثال زدنی می باشد. یونسکو این شهر را بواسطه اهمیت تاریخی آن و وجود بناهای بی نظیری به سبک باروک، در فهرست میراث جهانی قرار داده است.
اطلاعات گردشگری - اگر به دنبال اطلاعاتی راجع به شهر اورو پرتو می گردید، اینترنت بهترین جا برای این منظور است. انبوهی از وب سایت ها و پورتال های مربوط به اورو پرتو در اینترنت وجود دارد که شما می توانید تمام اطلاعات و جزئیات مربوط به این شهر را از طریق آنها بدست آورید. بدست آوردن اطلاعات کافی پیش از سفر به مکانی جدید بسیار حائز اهمیت است چراکه شما براین اساس قادر به انجام یک برنامه ریزی دقیق و مناسب برای سفرتان، خواهید بود.
تعداد سالانه گردشگران - اورو پرتو شهر زیبایی است و کارناوال این شهر نیز بدون تردید بسیار دیدنی می باشد. همه ساله میلیون ها نفر از این شهر دیدن می کنند. تعداد گردشگران بویژه در زمان برگزاری کارناوال یعنی پیش از عید پاک و بخصوص در زمان عید پاک، افزایش چشمگیری پیدا می کند. علاوه بر این، به علت اهمیت تاریخی این شهر گردشگرانی از سراسر جهان در تمام فواصل سال به اینجا سفر می کنند.
درباره اورو پرتو - اورو پرتو در اصل محل زندگی معدنچیان بوده و معنی لغوی نام این شهر نیز طلای سیاه می باشد. اورو پرتو در سال 1750 میلادی به عنوان مرکز شهر شناخته شد. در آن زمان اورو پرتو بواسطه پیشرفت های چشمگیرش شهرت زیادی داشت و حتی از شهر ریودو ژانیرو هم معروف تر بود. این شهر در سال 1822 میلادی پس از کسب استقلال به عنوان شهر پادشاهی برزیل انتخاب شد. در دنیای امروز، اقتصاد اورو پرتو به شدت به صنعت گردشگری وابسته است. صنایع تبدیلی نیز یکی دیگر از پایه های اقتصاد این شهر محسوب می شود.
تاریخچه اورو پرتو - اورو پرتو در قرن هجدهم میلادی در زمان حکومت پرتغالی ها ساخته شد. این شهر طلای سیاه نامیده شد و از همان دوران بود که دوران طلایی در برزیل آغاز شد. هنوز هم می توان سبک معماری پرتغالی را در کلیه بناهای این شهر مشاهده کرد. حتی ساختمان های مدرن و جدید نیز بر اساس الگویی ساخته می شوند که از روی آن می توان به ارتباطش با سبک معماری پرتغالی پی برد. اورو پرتو بواسطه داشتن معادن طلا بسیار معروف شد و ثروت در این شهر موج می زد. در آن زمان، جمعیت اورو پرتو حتی از ریو دو ژانیرو هم بیشتر بود و این شهر مهم ترین شهر آمریکای جنوبی به شمار می رفت.
نخستین جنگ ها و تلاش ها برای کسب استقلال در برزیل از شهر اورو پرتو آغاز گردید اما این تلاش ها با شکست مواجه شد. امروزه مؤسسات و مدارس متعددی در این شهر وجود دارد که پذیرای دانشجویانی از شهرهای مختلف برزیل می باشند. زبان اصلی محاوره در اورو پرتو، پرتغالی می باشد. به همین دلیل در این شهر باید به دنبال کسی باشید که زبان شما را به مردم شهر و زبان آنها را به شما بفهماند. در غیراینصورت دچار دردسر خواهید شد.

آب و هوای اورو پرتو - آب و هوای این شهر کاملاً شبیه سایر قسمت های برزیل است. معنای این حرف این است که در این شهر نیز هرگز با زمستان سخت و سرد مواجه نخواهید شد. درجه حرارت در اورو پرتو اندکی گرمتر است. بهتر است در فصل تابستان به علت بارش باران از سفر به این شهر خودداری شود. در تابستان، اغلب روزها در اورو پرتو بارانی است. میانگین بارش باران در این شهر 2018 میلی متر در سال است. شما می توانید همه این اطلاعات را از وب سایت های مربوط به اورو پرتو کسب کرده و سپس برای زمان سفر به این شهر تصمیم گیری کنید.
جمعیت - باتوجه به آمار منتشر شده، جمعیت اورو پرتو در حدود 66277 نفر است. جمعیت مناطق روستایی 9985 نفر و جمعیت مناطق شهری 56293 نفر می باشد.
تعطیلات محلی - تعطیلات محلی در تمامی شهرهای برزیل تقریباً مشابه اند: روز استقلال، روز کریسمس، روز سال نو، روز عروج پیکر مریم مقدس و غیره.

مکان های دیدنی اورو پِرِتو

موزه تاریخی کاسا دوس کونتوس

کاسا دوس کونتوس -Casa Dos Contos- یکی از برترین بناهای سکولار در منطقه ارو پِرِتو محسوب می شود. در این خانه، طلاهایی را که توسط معدنچیان پیدا می شدند، وزن کشی و ذوب می کردند.

موزه اینکانفیدِنسیا

موزه اینکانفیدنسیا -Museu Da Inconfidencia- در حقیقت موزه ای بسیار مشهور مربوط به تاریخ هنر است که در ساختمان پیشین شورای شهر و نیز چهار ساختمان تکمیلی دیگر در شهر اورو پرتو در ایالت میناس گرایس برزیل، واقع شده است.

کلیسای جامع نوسا سنهورا دو پیلار

کلیسای جامع نوسا سنهورا -Nossa Senhora Do Pilar- دو پیلارِ شهر اورو پرتو واقع در ایالت میناس گرایس برزیل به واقع یکی از شناخته شده ترین و معروفترین کلیساهای کاتولیک در میان تمام کلیساهایی است که در دوران طلایی ساخته شده اند.

کلیسای جامع نوسا سنهورا دو روساریو دوس پاردوس

کلیسای جامع نوسا سنهورا -Nossa Senhora do Rosário dos Pardos- دو روساریو دوس پاردوس که با نام عبادتگاه پادرا فاریا نیز شناخته می شود، بین سال های 1701 تا 1704 میلادی ساخته شد و سپس در سال 1740 میلادی تحت بازسازی و ترمیم قرار گرفت. فضای داخلی کلیسا با داشتن کنده کاری های طلاکاری شده، تصاویر عالی به همراه نقاشی های بسیار زیبایی که بر روی سقف کلیسا کشیده شده اند، بسیار زیبا و لوکس بنظر می رسد.

شهرهای برزیل

ریو دو ژانیرو

ریو دو ژانیرو -Rio de Janeiro- بدون شک از جمله شهرهایی است که حتماً باید به آن سفر کرد. چنانچه در زمان عید پاک به این شهر سفر کنید، می توانید طعم فرهنگ و تمدن این شهر از نزدیک احساس نمایید. این شهر دارای جاذبه ها و مکانهای معروف و دیدنی، گردشگری، تفریحی، تاریخی، طبیعی بسیاری برای گردشگران و بازدید کنندگان می باشد.

سائو پائولو

اگر علاقمند به دیدن شهرهای جدید هستید، سائو پائولو -Sao Paulo- از جمله شهرهایی است که باید آن را از نزدیک دید. جاذبه های دیدنی رنگارنگ و مکانهای گردشگری و دیدنی و معروفِ تفریحی، طبیعی، تاریخی و غیره این شهر بدون شک برای همیشه در ذهن بازدید کنندگان و گردشگران باقی می ماند.

شهرهای دیگر در برزیل

از نبودن نام همه شهرها در سایت پوزش میطلبیم. مسئولین سایت با تلاش مستمر، در آینده نزدیک شهرهای بیشتری به این سایت اضافه خواهند کرد.

ویدیو ها ی برزیل