درباره شهرهای دیگر تایلند

مکان های دیدنی شهرهای دیگر تایلند

آیوتایا

آیوتایا پایتخت قدیمی تایلند بوده که در سال 1351 میلادی توسط شاه راماتی بُدی بنیان نهاده شد. این شهر در یک جزیره ایجاد شد. امروزه، شهر قدیمی تخریب شده و شهر مدرن و جدیدی جایگزین آن شده است. هنوز هم گردشگران بسیاری برای دیدن آثار برجای مانده از شهر قدیمی به دیدن این منطقه می آیند.

شهرهای تایلند

پاتایا

پاتایا -Pattaya- یکی از مهم ترین شهرهای تایلند و یکی از مشهورترین مکان های توریستی این کشور است که دارای جاذبه ها و مکانهای دیدنی و گردشگری و معروفِ تفریحی، طبیعی، تاریخی و غیره برای بازدید کنندگان و گردشگران می باشد.

چیانگ مای

چیانگ مای -Chiang Mai- یکی از شهرهای اصلی تایلند است. این شهر همچنین یکی از جاذبه های اصلی کشور تایلند برای گردشگران و بازدیدکنندگان نیز به شمار می رود. برای آشنایی بیشتر با جاذبه ها و مکانهای گردشگری و دیدنی و معروفِ تفریحی، طبیعی، تاریخی و غیره این شهر این مقاله را مطالعه کنید.

بانکوک

سال های بسیار دور، در سال 1768 میلادی بعد از سوختن شهر Ayutthaya، مرکز تجاری کوچکی در تایلند به عنوان پایتخت کشور شناخته شد. «شهر فرشته ها» که ما به عنوان بانکوک -Bangkok- آن را می شناسیم، یکی از بزرگ ترین مراکز تجاری و بازرگانی کشور تایلند است که شامل جاذبه ها و مکانهای گردشگری و دیدنی و معروفِ تفریحی، طبیعی، تاریخی و غیره برای بازدید کنندگان و گردشگران می باشد.

پوکت

پوکت -Phuket- یکی از شهرهای اصلی کشور تایلند است. همچنین این شهر که یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگردی این کشور نیز به شمار می رود، شامل مکانهای دیدنی و معروفِ تفریحی، طبیعی، تاریخی و غیره برای بازدید کنندگان می باشد.

پرسش ها در باره تایلند

 

سفر نامه ها ی تایلند