درباره شهرهای دیگر در برزیل

مکان های دیدنی شهرهای دیگر در برزیل

جزیره فرناندو دو نورونها

چنانچه قصد سفر به برزیل را دارید، حتماً برنامه سفر دریایی به جزیره فرناندو دو نورونها-Fernando De Noronha- را در این سفر بگنجانید. شما در این جزیره تجربه فوق العاده ای را از نزدیکی به طبیعت بدست خواهید آورد.

جزیره صخره ای فرناندو دو نورونها

برای دوستداران محیط زیست و افراد ماجراجو، جزیره فرناندو دو نورونها -Fernando De Noronha Island- هدیه ای از سوی طبیعت محسوب می شود. در حقیقت این جزیره بهشت دوستداران طبیعت می باشد. این جزیره خیره کننده بر فراز یک کانون آتشفشان در اقیانوس اطلس واقع شده است.

شهرهای برزیل

اورو پِرِتو

اورو پرتو -Ouro Preto- مکان آرام و زیبایی، دارای جاذبه ها و مکانهای معروف و دیدنی، گردشگری، تفریحی، تاریخی، طبیعی بسیاری برای گردشگران و بازدید کنندگان می باشد که گرداگرد آن توسط طبیعت احاطه شده است. به محض اینکه وارد این شهر می شوید، ردپای تاریخ را در گوشه و کنار آن دیده و بدون شک از دیدن این شهر لذت خواهید برد.

ریو دو ژانیرو

ریو دو ژانیرو -Rio de Janeiro- بدون شک از جمله شهرهایی است که حتماً باید به آن سفر کرد. چنانچه در زمان عید پاک به این شهر سفر کنید، می توانید طعم فرهنگ و تمدن این شهر از نزدیک احساس نمایید. این شهر دارای جاذبه ها و مکانهای معروف و دیدنی، گردشگری، تفریحی، تاریخی، طبیعی بسیاری برای گردشگران و بازدید کنندگان می باشد.

سائو پائولو

اگر علاقمند به دیدن شهرهای جدید هستید، سائو پائولو -Sao Paulo- از جمله شهرهایی است که باید آن را از نزدیک دید. جاذبه های دیدنی رنگارنگ و مکانهای گردشگری و دیدنی و معروفِ تفریحی، طبیعی، تاریخی و غیره این شهر بدون شک برای همیشه در ذهن بازدید کنندگان و گردشگران باقی می ماند.

ویدیو ها ی برزیل