آلمان

چنانچه علاقه دارید که پیشرفته ترین کشور قاره اروپا را ببینید، یقیناً مقصد شما جایی جز کشور آلمان -Germany- نخواهد بود. آلمان علاوه بر اینکه پیشرفته ترین کشور اروپایی محسوب می شود، سرشار از دیدنی ها و مکانهای گردشگری و معروفِ تفریحی، طبیعی، مذهبی، تاریخی است که ارزش دیدن دارند و به همین دلیل هر ساله گردشگران بسیاری از این کشور بازدید می کنند.

اسپانیا

در این مقاله، همه جوانب کشور اسپانیا -Spain- را از نظر جمعیتی، جغرافیا، آب و هوا، جمعیت و شرایط آب و هوایی مورد بررسی قرار می دهیم. در این مطلب می توانید همه جزئیات لازم برای آشنایی با مردم و فرهنگ و تاریخچه اسپانیا را مطالعه کنید. اگر قصد سفر به این کشور باستانی و زیبا را دارید، با کسب اطلاعات کامل در مورد جاذبه ها و مکانهای معروف و دیدنی، گردشگری، تفریحی، تاریخی، طبیعی آن می توانید برنامه ریزی بهتری برای گردش و مسافرت خود داشته باشید.

امارات متحده عربی

امارات متحده عربی نام کشوری عربی است که در جنوب غربی قاره آسیا و در شرق شبه جزیره عربستان، در خاورمیانه و در بخش جنوبی خلیج فارس واقع شده‌است. آب و هوای این کشور زیر گرمسیری‌ست و به علت بیابانی بودن آن در دوره‌ی خاصی از سال موج گرما به شهر هجوم می‌آورد.

ایتالیا

ایتالیا -Italy- از جمله کشورهای بسیار زیبای اروپاست که از نظر هنر و فرهنگ، پیشینه غنی دارد. این کشور برای جاذبه های گردشگری و مکانهای معروف و دیدنی، تفریحی، تاریخی، طبیعی بسیار زیبایش شهرت فراوانی در همه دنیا دارد. سالانه میلیون ها گردشگر و بازدید کنند به ایتالیا سفر می کنند.

ایران

ایران کشوری در خاورمیانه؛ جنوب غربی آسیا است که 195,648,1کيلومترمربع وسعت دارد و شانزدهمین کشور بزرگ جهان به شمار می‌رود. ایران در واژه به معنی سرزمین آریاییان می باشد. این کشور شامل جاذبه ها و مکانهای گردشگری و دیدنی و معروف تفریحی، طبیعی، مذهبی، تاریخی و غیره برای بازدید کنندگان و گردشگران می باشد.

برزیل

بطورکلی برزیل -Brazil- کشوری است که دست کم باید یکبار از آن دیدن کرد. بدون تردید وجود مکان های دیدنی، کارناوال های رنگارنگ، مردم و هر آنچه که در برزیل وجود دارد، این کشور را به مقصدی ایده آل برای سپری کردن تعطیلات مبدل می سازد. بنابراین چنانچه در حال تدراک و برنامه ریزی برای سفری در ایام تعطیلات خود هستید، حتماً به سفر به برزیل نیز فکر کنید تا از جاذبه ها و مکانهای معروف و دیدنی، گردشگری، تفریحی، تاریخی ای کشور دیدن کنید.

تایلند

تایلند -Thailand- یکی از کشورهایی است که به ناگه بسیار شهرت یافت و به مکانی مناسب برای تفریح و مسافرت بدل شد. افرادی که قصد سفر به تایلند را دارند باید اطلاعات کافی در مورد دیدنی ها و جاذبه ها و مکانهای معروف، گردشگری، تفریحی، تاریخی، طبیعی آن داشته باشند. تایلند را کشور هزارمعبد نیز می نامند. این کشور به منظورهای مختلف همچون فرهنگ، بناهای تاریخی و قدیمی و مناظر طبیعی اش شهرت فراوانی در جهان دارد.

ترکیه

کشور ترکیه سرزمین آفتاب و گهواره تمدن نامیده می شود. اولین شهر جهان در ترکیه که قدمتش به شش هزار و پانصد سال قبل از میلاد بر می گردد، وابسته به عصر حجر بوده که در چاتال هویوک قرار داشت. از آن زمان تا کنون ترکیه از فرهنگ غنی بر خوردار شده است.

فرانسه

فرانسه -France-، یکی از کشورهای بسیار مشهور قاره اروپا است. این کشور به تنهایی، سالانه میلیون ها بازدید کننده و گردشگر را از نقاط مختلف دنیا به سمت اروپا می کشاند تا از جاذبه ها و مکانهای گردشگری و دیدنی و معروفِ تفریحی، طبیعی، مذهبی، تاریخی و غیره دیدن کنند.

مالزی

مالزی-Malaysia- کشوری مملو از زیبایی های طبیعی و فرهنگ غنی است. مردم این کشور فرهنگ ها و نژادهای مختلفی دارند. کشور مالزی مملو از جاذبه های زیبای گردشگری است و سالانه گردشگران بسیاری از سراسر دنیا به این کشور سفر می کنند تا با جاذبه ها و مکانهای گردشگری و دیدنی و معروفِ تفریحی، طبیعی، مذهبی، تاریخی و غیره این کشور آشنا شوند. فرهنگ مردمان این کشور، آب و هوای دلچسب و طبیعت زیبا مواردی هستند که گردشگران و بازدید کنندگان را به مالزی جذب می کنند.

یونان

یونان -Greece- کشوری است که نیاز به معرفی و تبلیغ ندارد چراکه نام و شهرت این کشور از زمان آغاز تمدن بشری در جهان می درخشیده و حتی امروزه هم شکوه و زیبایی آن الهام بخش افراد بسیاری می باشد. چرا که این کشور دارای جاذبه ها و مکانهای معروف و دیدنی، گردشگری، تفریحی، تاریخی، طبیعی بسیاری برای گردشگران و بازدید کنندگان می باشد.