شهرها - تایلند

سال های بسیار دور، در سال 1768 میلادی بعد از سوختن شهر Ayutthaya، مرکز تجاری کوچکی در تایلند به عنوان پایتخت کشور شناخته شد. «شهر فرشته ها» که ما به عنوان بانکوک -Bangkok- آن را می شناسیم، یکی از بزرگ ترین مراکز تجاری و بازرگانی کشور تایلند است که شامل جاذبه ها و مکانهای گردشگری و دیدنی و معروفِ تفریحی، طبیعی، تاریخی و غیره برای بازدید کنندگان و گردشگران می باشد.

پاتایا -Pattaya- یکی از مهم ترین شهرهای تایلند و یکی از مشهورترین مکان های توریستی این کشور است که دارای جاذبه ها و مکانهای دیدنی و گردشگری و معروفِ تفریحی، طبیعی، تاریخی و غیره برای بازدید کنندگان و گردشگران می باشد.

پوکت -Phuket- یکی از شهرهای اصلی کشور تایلند است. همچنین این شهر که یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگردی این کشور نیز به شمار می رود، شامل مکانهای دیدنی و معروفِ تفریحی، طبیعی، تاریخی و غیره برای بازدید کنندگان می باشد.

چیانگ مای -Chiang Mai- یکی از شهرهای اصلی تایلند است. این شهر همچنین یکی از جاذبه های اصلی کشور تایلند برای گردشگران و بازدیدکنندگان نیز به شمار می رود. برای آشنایی بیشتر با جاذبه ها و مکانهای گردشگری و دیدنی و معروفِ تفریحی، طبیعی، تاریخی و غیره این شهر این مقاله را مطالعه کنید.

از نبودن نام همه شهرها در سایت پوزش میطلبیم. مسئولین سایت با تلاش مستمر، در آینده نزدیک شهرهای بیشتری به این سایت اضافه خواهند کرد.

 
درباره این کشور
اطلاعات عمومی در مورد این کشور
شهرها
نام شهرها در این کشور
آنچه باید بدانید
دانستنی هایی که لازم است قبل از سفر از آن مطلع شوید
سفارتخانه ها
لیست سفارتخانه ها در این کشور
فرودگاه ها
لیست فرودگاه ها در این کشور