شهرها - برزیل

اورو پرتو -Ouro Preto- مکان آرام و زیبایی، دارای جاذبه ها و مکانهای معروف و دیدنی، گردشگری، تفریحی، تاریخی، طبیعی بسیاری برای گردشگران و بازدید کنندگان می باشد که گرداگرد آن توسط طبیعت احاطه شده است. به محض اینکه وارد این شهر می شوید، ردپای تاریخ را در گوشه و کنار آن دیده و بدون شک از دیدن این شهر لذت خواهید برد.

ریو دو ژانیرو -Rio de Janeiro- بدون شک از جمله شهرهایی است که حتماً باید به آن سفر کرد. چنانچه در زمان عید پاک به این شهر سفر کنید، می توانید طعم فرهنگ و تمدن این شهر از نزدیک احساس نمایید. این شهر دارای جاذبه ها و مکانهای معروف و دیدنی، گردشگری، تفریحی، تاریخی، طبیعی بسیاری برای گردشگران و بازدید کنندگان می باشد.

اگر علاقمند به دیدن شهرهای جدید هستید، سائو پائولو -Sao Paulo- از جمله شهرهایی است که باید آن را از نزدیک دید. جاذبه های دیدنی رنگارنگ و مکانهای گردشگری و دیدنی و معروفِ تفریحی، طبیعی، تاریخی و غیره این شهر بدون شک برای همیشه در ذهن بازدید کنندگان و گردشگران باقی می ماند.

از نبودن نام همه شهرها در سایت پوزش میطلبیم. مسئولین سایت با تلاش مستمر، در آینده نزدیک شهرهای بیشتری به این سایت اضافه خواهند کرد.

 
درباره این کشور
اطلاعات عمومی در مورد این کشور
شهرها
نام شهرها در این کشور
آنچه باید بدانید
دانستنی هایی که لازم است قبل از سفر از آن مطلع شوید
سفارتخانه ها
لیست سفارتخانه ها در این کشور
فرودگاه ها
لیست فرودگاه ها در این کشور