درباره آکواریوم بارسلون

این آکواریوم یکی از مکان هایی که است که بر زیبایی و گردشگری بودن اسپانیا صحه می گذارد. در این آکواریوم انواع حیوانات و جانوران آبزی را می توان دید. جذابیت آن این است که مردم می توانند وارد تونل های شیشه ای آکواریوم بشوند و از نزدیک این ماهی ها و جانوران را ببینند.

آکواریوم بارسلون، از زمان تاسیس تا به امروز پذیرای افراد بسیار از نقاط مختلف جهان بوده است. این آکواریوم از زمان افتتاحش محبوبیت بسیاری داشته است و بیشتر مسافران که به اسپانیا و بارسلون سفر می کنند، از این آکواریوم دیدن می کنند. نه تنها مسافران و گردشگران که خود اسپانیایی ها نیز این آکواریوم را بسیار دوست دارند و از آن بازدید می کنند.

نام محلی - آکواریوم بارسلون میان محلی های بارسلون، L
Aquarium de Barcelona نامیده می شود.

اطلاعات گردشگری

آکواریوم بارسلون یکی از بهترین آکواریوم های اسپانیاست. توصیه می کنیم هنگام بازدید از بارسلون حتما از آکواریوم بزرگ آن نیز دیدن کنید. این آکواریوم با دیگر آکواریوم های شهرهای دیگر تا حدی فرق دارد. تا وارد آکواریوم نشوید و از نزدیک تماشای ماهی ها و جانوران آبزی آن را تماشا نکنید، متوجه این تفاوت نخواهید شد.
در این آکواریوم کانال های شیشه ای بزرگی وجود دارند که بازدیدکننده ها وارد آنها می شوند.  با ورود به این کانال های می توان از نزدیک زندگی ماهی ها را دید و از جذابیت و تنوع آنها لذت برد. این آکواریوم مورد توجه تقریبا همه اقشار جامعه به ویژه کودکان است. بودن در میان ماهی ها در کانال های شیشه ای حس بسیار لذت بخشی دارد.
در این آکواریوم، همان طور که در بالا نیز اشاره کردیم انواع مختلف آبزی ها نگهداری می شوند آکواریوم بارسلونا از 35 آکواریوم مجزا تشکیل شده است و حدود 11 هزار نوع و 450 گونه مختلف از ماهی ها و جانوران آبزی در آن زندگی می کنند. تنوع در  گونه این موجودات، یکی از دلایل شهرت بسیار این آکواریوم در سراسر جهان است.

مبلغ ورودیه

هزینه ورودی این آکواریوم گران نیست. برای سهولت حال بازدیدکننده ها، بلیط های ورودی این آکواریوم به صورت آنلاین و اینترنتی نیز فروخته می شوند. برای گروه هایی که تعداد آنها زیاد است نیز تخفیف هایی در نظر گرفته می شود.

تاریخچه

کواریوم بارسلون در اسکله Vell قرار دارد و تحت مالکیت گروه Asto است. زمانی که ایده ساخت این آکواریوم مطرح شد برای آشنایی بیشتر با زندگی ماهی ها و جانوران دریایی بود. به همین دلیل این آکواریوم ساخته شد و بسیار مورد توجه عموم مردم نیز قرار گرفت. به طوریکه در حال حاضر یکی از پربازدیدکننده ترین جاذبه های گردشگری بارسلون به شمار می رود.
 
نام: اروپا » اسپانیا » بارسلون » آکواریوم بارسلون
گروه: جاذبه ها
 

مکان های دیدنی دیگر بارسلون

موزه باشگاه فوتبال بارسلونا

در مقاله ای که پیش رو دارید همه جزئیات گردشگری مربوط به موزه باشگاه فوتبال بارسلونا -Barcelona FC Museum- را توضیح داده ایم. این موزه در 24 سپتامبر سال 1984 میلادی افتتاح شد. در 15 ژوئن سال 2010 میلادی نیز بازسازی و تاسیس شد.

باغ وحش بارسلون

این مقاله شما را با یکی ازجاذبه های توریستی شهر بارسلون در اسپانیا آشنا می کند. در این مطلب در مورد باغ وحش بارسلون -Barcelona zoo- برایتان نوشته ایم.

ساختمان کازامیلا

در این مقاله می توانید بخشی از اطلاعات گردشگری شهر بارسلون - پایتخت کشور اسپانیا - را مطالعه کنید. در این مطلب در مورد تاریخچه، اطلاعات گردشگری و خود ساختمان کازا میلا -Casa Mila- نوشته ایم. کازامیلا با نام لاپدررا -La Pedrera- نیز شناخته می شود. این ساختمان یکی از جاذبه های دیدنی شهر بارسلون است و اکنون در فهرست میراث فرهنگی یونسکو قرار دارد.

موزه میرو

کشور اسپانیا سومین کشور پربازدید قار اروپاست. پایتخت این کشور شهر بارسلون است. بارسلون مملو از جاذبه های گردشگری زیباست و از جمله آنها می توان به موزه میرو -Mir Museum-اشاره کرد.

موزه ملی هنر کاتالونیا

موزه ملی هنر کاتالونیا -National Museum of Art of Catalunya MNAC- که به اختصار MNAC نیز نامیده می شود یکی از جاذبه های گردشگری شهر بارسلون است. این شهر مکان های دیدنی بسیاری دارد. از مناظر طبیعی همچون پارک ها و سواحل های زیبا گرفته است تا موزه ها، کلیساها و بناهای معماری زیبا از جمله دیدنی های این شهر هستند. میان همه آنها، در اینجا قصد داریم به معرفی موزه ملی هنر کاتالونیا بپردازیم.

موزه پیکاسو

در این مقاله می خواهیم در مورد یکی از جاذبه های شهر بارسلون برای شما صحبت کنیم. بارسلون دیدنی های بسیاری دارد. این مکان های شامل مناظر طبیعی و سازه های معماری وتاریخی بسیار زیبا هستند. موزه های نیز در این شهر محبوبیت بسیاری میان بازدیدکنندگان دارند. از این رو، یکی از موزه مشهور این شهر به نام موزه پیکاسو -Picasso Museum- را در این مطلب معرفی کرده ایم.

موزه-دهکده پوبله اسپانیول

در این مطلب نیز در نظر داریم یکی از جاذبه های گردشگری شهر بارسلون اسپانیا را معرفی کنیم. بارسلون مملو از مکان های دیدنی و جاذبه های طبیعی فوق العاده است. یکی از پربازدیدترین مکان های توریستی بارسلون، موزه طبیعی Poble Espanyol است. این موزه در واقع دهکده ای با 117 ساختمان و کوچه و خیابان است.

ساگرادا فامیلیا

در این مطلب در نظر داریم در مورد جاذبه های زیبای شهر بارسلون در کشور اسپانیا برای شما توضیح بدهیم. بارسلون مملو از زیبایی های طبیعی و سازهای های معماری وتاریخی فوق العاده است که نظر هر گردشگری را از هر کجای جهان که باشد، جذب می کنند. از جمله این مکان های تاریخی و معماری، کلیسای ساگرادا فامیلیاست -Sagrada Família-. معماری متفاوت این کلیسا نخستین چیزی که که چشم هزر بیننده را به سمت خود بر می گرداند.