درباره باغ وحش بارسلون

بارسلون یکی از شهرهای بسیار زیبای کشور اسپانیاست. این شهر سالانه افراد بسیاری را به سمت خود می کشاند. بارسلون علاوه بر جاذبه های طبیعی، پارک ها و سواحل زیبا، مکان های ساخته شده دیدنی نیز دارد. یکی از آنها باغ وحش بارسلون -Barcelona zoo- است. باغ وحش که مشخصا حیوانات مختلف را در خود جای داده است. اما در باغ وحش بارسلون حیوانات نادری نیز زندگی می کنند که برای بازدیدکننده ها بسیار جالب توجه است. در ضمن، وسعت این باغ وحش بسیار زیاد است حیوانات خانه های خود را دارند
.
باغ وحش بارسلون، بزرگ ترین باغ وحش اسپانیاست.این باغ وحش در پارکی بسیار بزرگ واقع شده است. در آنجا، انواع حیوانات به خوبی مراقب و نگهداری می شوند.
یکی از اصلی ترین دلایل شهرت این باغ وحش را باید Snowflake  دانست که لقب نوعی گوریل سفید رنگ است.

نام محلی - نام اسپانیایی باغ وحش بارسلون Parque Zoológico de Barcelona است.

اطلاعات گردشگری

باغ وحش بارسلون در یکی از پارک های بزرگ بارسلون که خودش همچون یک شهر بزرگ است، قرار دارد. همان طور که ذکر کردیم، باغ وحش فضای بزرگی دارد و انواع حیوانات در آن زندگی می کنند.
هزینه ورودی این باغ وحش بسیار معقول است و هر فردی از عهده پرداخت آن بر می آید. گردشگران می توانند در باغ وحش بسیار بزرگ بارسلون انواع حیوانات موردنظرشان را از نزدیک ببینند. فضا و محیط این باغ وحش به گونه ای طراحی و ساخته شده است که حیوانات تصور می کنند در محیطی طبیعی همچون جنگل زندگی می کنند. حیوانات را درون قفس های تنگ و کوچک قرار نداده اند تا مردم بیایند و چند دقیقه آنها را تماشا کنند و بروند. حیوانات این باغ وحش به خوبی مراقبت می شوند و فضاهای زیادی به هر کدام از آنها اختصاص داده شده است.
با ورود به این باغ وحش کاملا تفاوت آن را با دیگر باغ وحش ها احساس می کنید و بدون شک لحظات لذت بخشی را در آنجا سپری خواهید کرد. با این که حیوانات تحت کنترل و مراقبت هستند، اما فضا به گونه ای است که گردشگر احساس می کند در کنار آنها قرار دارد و می تواند به راحتی آنها را لمس کند. البته این فقط یک احساس نیست و واقعا بازدیدکننده ها می توانند حیوانات را لمس کنند. گشت و گذار در باغ وحش بارسلون برای همه بازدیدکننده ها تجربه لذت بخشی بر جای می گذارد و کودک درون همه را به نوعی شاد و خرسند می کند.
برای کودکان نیز در این باغ وحش مکان مشخصی وجود دارد. طراحان باغ وحش بارسلون به گونه ای آن را ساخته اند که بخشی از باغ وحش را به کودکان اختصاص داده اند تا آنها با انواع حیوانات و نوع زندگی و تغذیه آنها آشنا بشوند. نام حیوانات به آنها آموزش داده می شود. همچنین می توانند از نزدیک حیواناتی را ملاقات کنند که از قبل آنها در کتاب ها یا فیلم ها دیده و شناخته بودند. همه این موارد برای کودکان بسیار سرگرم کننده و جذاب است و آنها را هیجان زده می کند.
سرگرمی های زیاد دیگری نیز در شهر بارسلون کشور اسپانیا وجود دارد. اما باغ وحش بارسلون فقط محلی برای تماشای حیوانات نیست. در آنجا رستوران زیبایی نیز وجود دارد. در آنجا انواع غذاها با قیمت ها مختلف سرو می شود. در باغ وحش همچنن ترن برقی نیز وجود دارد که بسیار مورد توجه کودکان قرار دارد. آنها عاشق سوار شدن به قطار و گشت زدن در فضای پارک و باغ وحش هستند.
در گوشه ای از باغ وحش بارسلون فضایی نیز برای پیک نیک در نظر گرفته شده است. همه افرادی که دوست دارند آخر هفته خود  را برای تفریح و پیک نیک بیرون از هتل یا خانه سپری کنند،  می توانند به این پارک بروند.

تاریخچه

باغ وحش بارسلونا بسیار قدیمی است و از همان زمان تاسیس، افراد بسیاری را به سمت خود می کشاند. سالانه گردشگران زیادی از سراسر دنیا به اسپانیا مسافرت می کنند و از گشت و گذار در باغ وحش و تماشای حیوانات هیجان زده می شوند. شاید بتوان گفت، این باغ وحش طوری ساخته شده است که مردم با ورود به آن همه اضطراب های خود را فراموش می کنند و می توانند چندین ساعت با آرامش اعصاب از تماشای زیبایی های طبیعت و حیوانات لذت ببرند.
باغ وحش بارسلون، درست از همان ابتدای تاسیس انواع مختلف حیوانات را در خود داشت و به این طریق در نظر داشت گردشگران فراوانی از سراسر دنیا را به سمت خود جذب کند.
 
نام: اروپا » اسپانیا » بارسلون » باغ وحش بارسلون
گروه: سرگرمی ها
 

مکان های دیدنی دیگر بارسلون

آکواریوم بارسلون

این مقاله حاوی اطلاعات مفید در مورد آکواریوم بزرگ بارسلون -Barcelona Acquarium- است. در این مطلب می توانید اطلاعات دقیقی در مورد این آکواریوم، تاریخچه و دیگر جزئیات گردشگری آن را مطالعه کنید.

موزه باشگاه فوتبال بارسلونا

در مقاله ای که پیش رو دارید همه جزئیات گردشگری مربوط به موزه باشگاه فوتبال بارسلونا -Barcelona FC Museum- را توضیح داده ایم. این موزه در 24 سپتامبر سال 1984 میلادی افتتاح شد. در 15 ژوئن سال 2010 میلادی نیز بازسازی و تاسیس شد.

ساختمان کازامیلا

در این مقاله می توانید بخشی از اطلاعات گردشگری شهر بارسلون - پایتخت کشور اسپانیا - را مطالعه کنید. در این مطلب در مورد تاریخچه، اطلاعات گردشگری و خود ساختمان کازا میلا -Casa Mila- نوشته ایم. کازامیلا با نام لاپدررا -La Pedrera- نیز شناخته می شود. این ساختمان یکی از جاذبه های دیدنی شهر بارسلون است و اکنون در فهرست میراث فرهنگی یونسکو قرار دارد.

موزه میرو

کشور اسپانیا سومین کشور پربازدید قار اروپاست. پایتخت این کشور شهر بارسلون است. بارسلون مملو از جاذبه های گردشگری زیباست و از جمله آنها می توان به موزه میرو -Mir Museum-اشاره کرد.

موزه ملی هنر کاتالونیا

موزه ملی هنر کاتالونیا -National Museum of Art of Catalunya MNAC- که به اختصار MNAC نیز نامیده می شود یکی از جاذبه های گردشگری شهر بارسلون است. این شهر مکان های دیدنی بسیاری دارد. از مناظر طبیعی همچون پارک ها و سواحل های زیبا گرفته است تا موزه ها، کلیساها و بناهای معماری زیبا از جمله دیدنی های این شهر هستند. میان همه آنها، در اینجا قصد داریم به معرفی موزه ملی هنر کاتالونیا بپردازیم.

موزه پیکاسو

در این مقاله می خواهیم در مورد یکی از جاذبه های شهر بارسلون برای شما صحبت کنیم. بارسلون دیدنی های بسیاری دارد. این مکان های شامل مناظر طبیعی و سازه های معماری وتاریخی بسیار زیبا هستند. موزه های نیز در این شهر محبوبیت بسیاری میان بازدیدکنندگان دارند. از این رو، یکی از موزه مشهور این شهر به نام موزه پیکاسو -Picasso Museum- را در این مطلب معرفی کرده ایم.

موزه-دهکده پوبله اسپانیول

در این مطلب نیز در نظر داریم یکی از جاذبه های گردشگری شهر بارسلون اسپانیا را معرفی کنیم. بارسلون مملو از مکان های دیدنی و جاذبه های طبیعی فوق العاده است. یکی از پربازدیدترین مکان های توریستی بارسلون، موزه طبیعی Poble Espanyol است. این موزه در واقع دهکده ای با 117 ساختمان و کوچه و خیابان است.

ساگرادا فامیلیا

در این مطلب در نظر داریم در مورد جاذبه های زیبای شهر بارسلون در کشور اسپانیا برای شما توضیح بدهیم. بارسلون مملو از زیبایی های طبیعی و سازهای های معماری وتاریخی فوق العاده است که نظر هر گردشگری را از هر کجای جهان که باشد، جذب می کنند. از جمله این مکان های تاریخی و معماری، کلیسای ساگرادا فامیلیاست -Sagrada Família-. معماری متفاوت این کلیسا نخستین چیزی که که چشم هزر بیننده را به سمت خود بر می گرداند.