درباره موزه Poble Espanyol

دهکده Poble Espanyo، از جمله مکان هایی است که نه تنها ارزش گردشگری دارد و افراد بسیاری را به سمت خود جذب می کند، ارزش فرهنگی و سنتی نیز در اسپانیا دارد. در واقع این موزه دهکده مانند، سنت ها و فرهنگ های اسپانیا را در خود حفظ کرده است. توصیه ما به گردشگران این است که از این دهکده حتما دیدن کنند. در آن آثار جالب توجهی وجود دارد که اطلاعات خوبی در مورد فرهنگ و سنت اسپانیا به ما می دهد.

موزه Poble Espanyol پیشینه و تاریخچه غنی دارد. در پشت این موزه قدمت تاریخی و فرهنگی قوی ای قرار دارد.

نام محلی - دهکده اسپانیایی کوچک بارسلون به نام Poble Espanyol در سراسر اسپانیا شناخته می شود.

اطلاعات گردشگری

موزه Poble Espanyol یکی از جاذبه های اصلی شهر بارسلون است. این دهکده کوچک انواع مختلفی از خانه ها، ساختمان ها و معماری های اسپانیا را در خود دارد.
این دهکده، نژادهای مختلف با فرهنگ های متفاوت را در خود جای داده است. این دهکده در اصل برای منعکس کردن انواع مختلف هنر معماری کشور اسپانیا ساخته شده است.
در آنجا حدود 117 ساختمان و بنای مختلف وجود دارد. گردشگران می توانند با یک نگاه انواع مختلف ساختارهای معماری اسپانیایی را ببینند و از آنها لذت ببرند.
دلیل ساخت چنین موزه ای با شکلی متفاوت، همان طور که بارها نیز در بالا اشاره کردیم برای نمایش فرهنگ ها، سنته ها و معماری های مختلف کشور اسپانیاست. شاید گردشگران زمان کافی برای سفر به شهرای مختلف و بازدید از همه جاذبه های این کشور رویایی را نداشته باشند. به همین دلیل این موزه به صورت یک دهکده کوچک ساخته شده است. در این دهکده اطلاعات کاملی در مورد کشور اسپانیا، نژادها، سنت ها، فرهنگ و انواع سبک های زندگی در آن در اختیار بازدیدکننده ها قرار می گیرد.
موزه دهکده مانند Poble Espanyo در دامنه کوه Mointjuic واقع شده است. مساحت این دهکده حدود 42 هزار متر مربع است. البته علاوه بر ساختارهای معماری، آثار هنری دیگری همچون صنایع دستی و تابلوهای نقاشی نیز در این دهکده در معرض دید عموم قرار دارند.

تاریخچه

موزه Poble Espanyol، در سال 1926 میلادی در شهر بارسلون – مرکز کشور اسپانیا -  ساخته شده است. هدف از ساخت این موزه با این وسعت، جذب گردشگران از سراسر دنیا بوده است.
در سال 1988 میلادی این موزه نوسازی و ترمیم شده است و تعدادی معماری ها و ساختارهای جدید به آن اضافه شده است.
 
نام: اروپا » اسپانیا » بارسلون » موزه-دهکده پوبله اسپانیول
گروه: مکان های معروف
 

مکان های دیدنی دیگر بارسلون

آکواریوم بارسلون

این مقاله حاوی اطلاعات مفید در مورد آکواریوم بزرگ بارسلون -Barcelona Acquarium- است. در این مطلب می توانید اطلاعات دقیقی در مورد این آکواریوم، تاریخچه و دیگر جزئیات گردشگری آن را مطالعه کنید.

موزه باشگاه فوتبال بارسلونا

در مقاله ای که پیش رو دارید همه جزئیات گردشگری مربوط به موزه باشگاه فوتبال بارسلونا -Barcelona FC Museum- را توضیح داده ایم. این موزه در 24 سپتامبر سال 1984 میلادی افتتاح شد. در 15 ژوئن سال 2010 میلادی نیز بازسازی و تاسیس شد.

باغ وحش بارسلون

این مقاله شما را با یکی ازجاذبه های توریستی شهر بارسلون در اسپانیا آشنا می کند. در این مطلب در مورد باغ وحش بارسلون -Barcelona zoo- برایتان نوشته ایم.

ساختمان کازامیلا

در این مقاله می توانید بخشی از اطلاعات گردشگری شهر بارسلون - پایتخت کشور اسپانیا - را مطالعه کنید. در این مطلب در مورد تاریخچه، اطلاعات گردشگری و خود ساختمان کازا میلا -Casa Mila- نوشته ایم. کازامیلا با نام لاپدررا -La Pedrera- نیز شناخته می شود. این ساختمان یکی از جاذبه های دیدنی شهر بارسلون است و اکنون در فهرست میراث فرهنگی یونسکو قرار دارد.

موزه میرو

کشور اسپانیا سومین کشور پربازدید قار اروپاست. پایتخت این کشور شهر بارسلون است. بارسلون مملو از جاذبه های گردشگری زیباست و از جمله آنها می توان به موزه میرو -Mir Museum-اشاره کرد.

موزه ملی هنر کاتالونیا

موزه ملی هنر کاتالونیا -National Museum of Art of Catalunya MNAC- که به اختصار MNAC نیز نامیده می شود یکی از جاذبه های گردشگری شهر بارسلون است. این شهر مکان های دیدنی بسیاری دارد. از مناظر طبیعی همچون پارک ها و سواحل های زیبا گرفته است تا موزه ها، کلیساها و بناهای معماری زیبا از جمله دیدنی های این شهر هستند. میان همه آنها، در اینجا قصد داریم به معرفی موزه ملی هنر کاتالونیا بپردازیم.

موزه پیکاسو

در این مقاله می خواهیم در مورد یکی از جاذبه های شهر بارسلون برای شما صحبت کنیم. بارسلون دیدنی های بسیاری دارد. این مکان های شامل مناظر طبیعی و سازه های معماری وتاریخی بسیار زیبا هستند. موزه های نیز در این شهر محبوبیت بسیاری میان بازدیدکنندگان دارند. از این رو، یکی از موزه مشهور این شهر به نام موزه پیکاسو -Picasso Museum- را در این مطلب معرفی کرده ایم.

ساگرادا فامیلیا

در این مطلب در نظر داریم در مورد جاذبه های زیبای شهر بارسلون در کشور اسپانیا برای شما توضیح بدهیم. بارسلون مملو از زیبایی های طبیعی و سازهای های معماری وتاریخی فوق العاده است که نظر هر گردشگری را از هر کجای جهان که باشد، جذب می کنند. از جمله این مکان های تاریخی و معماری، کلیسای ساگرادا فامیلیاست -Sagrada Família-. معماری متفاوت این کلیسا نخستین چیزی که که چشم هزر بیننده را به سمت خود بر می گرداند.