درباره موزه

در این مکان راهبان بسیاری تحت تعلیم اساتید خود قرار گرفته و دستورات مذهبی زیادی از این مکان صادر شده است. در طول سال رویدادهای مذهبی بسیاری در این کلیسا برگزار می شود. همین عامل، گردشگران بسیاری را همه ساله به سوی این مکان جذب می کند. ایده اصلی کلیسا به زمان ورود راهبان بندیکتی در سال 1598 میلادی باز می گردد. جامعه مسیحی نقش مهمی در ابلاغ دستورات مذهبی که به ساخت کلیسای موستریو دو سائو بنتو انجامید، ایفا نمود. این مکان انعکاس خوبی از زندگی پرتغالی ها و اعتقاد آنها به خدا می باشد. وجود موزه در این کلیسا بر شهرت آن افزوده و باعث شده تا گردشگران بسیاری بازدید از این مکان را در برنامه سفرشان قرار دهند.

تئوری هایی که معماران برای طراحی موزه از آنها بهره گرفته اند

ساختمان های موجود در موزه هر کدام به سبک و الگوی خاصی بنا شده اند تا بر جذابیت و زیبایی آن بیافزایند. طراحی این موزه بگونه ای است که حتی بر ارزش شهر سائو پائولو به عنوان یک مقصد گردشگری نیز افزوده است. این موزه به شدت تحت تأثیر سرکوب های جامعه مسیحان در پرتغال قرار گرفته که کاربردهای اجرایی آن را پس از استقلال برزیل بطور فوق العاده ای به نمایش می گذارد.

اطلاعات گردشگری

موزه موستریو دو سائو بنتو بسیار مورد توجه گردشگران قرار دارد چراکه آنها در این مکان قادر به کشف نکات بسیاری درباره پرتغال هستند. اخیراً این موزه چهارصدمین سالگرد تأسیس خود را جشن گرفت. مصالح مرغوب بکار رفته در ساخت بنا به همراه ساختمان های نسبتاً ساده مربوط به قرن نوزدهم، ظاهر کلی نمای این موزه را دگرگون ساخته اند. همچنین ردپای سبک های اروپایی- آمریکایی نیز در شکل و ظاهر ساختمان دیده می شود. هتل های شاخص زیادی نیز در نزدیکی این موزه قرار دارند که به راحتی سفر بویژه برای گردشگران کمک شایانی می کنند. امکانات زیرساختی این هتل ها، آسایش و راحتی زیادی را ایجاد می کند.
عشاهای ربانی انجام شده در این کلیسا بواسطه آهنگ هایی که در سال 1598 میلادی توسط راهبان ساخته شده بودند، از شهرت بسیاری برخوردار است. تعهد تأسیس این موزه به تصویب هیأت مدیره شورای شهر سائو پائولو رسید.

تاریخچه موزه

ساختمان موزه موستریو دو سائو بنتو -Mosteiro De Sao Bento- یا سنت بندیکت مونتسری در سال 1565 میلادی ساخته شد. در آن زمان بطور روزانه در این مکان مراسم عشای ربانی برگزار می شد. نخستین مدرسه ملی حقوق نیز در این مکان تأسیس شد. اگرچه ساختمان موزه نمای ظاهری بسیار ساده ای دارد، اما به محض ورود به آن متوجه سبک های معماری ای می شوید که به لحاظ تاریخی ارزش بسیاری دارند. در این موزه می توان به تماشای اشیایی مربوط به آموزش راهبان و آثاری متعلق به دوران طلایی دلاوری های آنان پرداخت.
 
نام: آمریکای جنوبی » برزیل » سائو پائولو » موزه موستریو دو سائو بنتو
گروه: مکان های معروف
 

مکان های دیدنی دیگر سائو پائولو

پل ویادوتو دو چا

ویادوتو دو چا -The Viaduto do Chá- یکی از معروفترین پل های برزیل است که اتمام آن 15 سال بطول انجامید. درکنار این پل بازارهای خرید و سینما تئاتری وجود دارد که بر زیبایی هرچه بیشتر این مجموعه افزوده اند.

موزه پاسیو دو کولِگیو

موزه پاسیو دو کولگیو -Patio Do Colegio- یکی از زیباترین موزه هایی است که بخوبی توانسته از عهده نشان دادن شیوه زندگی پرتغالی ها برآید. همچنین جنبه ها و بخش های گوناگون موزه، بر ارزش آن افزوده اند.

پارک دو کارمو

پارک Parque Do Carmo یکی از بهترین تفریحگاه های شهر سائو پائولو بوده که در آن می توان از بودن در کنار طبیعت و محیط زیست لذت برد.

آبِلیسکو

ستون هرمی شکل سنگی Obelisco شهر سائو پائولو، یکی از آثار تاریخی اصلی این شهر است که در پارک ایبیراپوئرا قرار دارد. این اثر تاریخی، نماد بزرگی و عظمت قیام کنندگانی بود که زندگی خود را در راه تعالی انقلاب مشروطه در سال 1932 میلادی فدا کردند. این نماد، نماد غرور و سربلندی مردم برزیل محسوب می شود.

کلیسای جامع نوسا سنهورا دا لوز

کلیسای جامع نوسا سنهورا دا لوز -Nossa Senhora Da Luz-، نماد عفاف و تطهیر به شمار می رود. این کلیسا، یکی از جاذبه های گردشگری سائو پائولو است که بازدید از آن ضمن تطهیر روح، تجربه ای بیاد ماندنی از آرامش در دامان پروردگار می باشد.

کلیسای لارگو دو سائو فرانسیسکو

کلیساها و اماکن مربوط به مسیحیان تأثیر بسزایی در موقعیت و افزایش اهمیت هر شهر یا منطقه دارد. همچنین وجود امکانات اقامتی در اطراف این اماکن مذهبی، به رفاه و آسایش گردشگران کمک شایانی می نماید.

ساختمان ایتالیا

ساختمان ایتالیا -Italia Building- در سائو پائولو تلفیقی فوق العاده از فرهنگ غربی و سنتی محسوب می شود. بهترین غذاها در این مکان در اختیار گردشگران گذاشته می شود تا سفرشان در برزیل با آسایش و راحتی هرچه بیشتر تؤام گردد.

کاسا داس رتورتاس

بنای کاسا داس رتورتاس -Casa Das Retortas- که در سال 1872 میلادی ساخته شده، محل قرارگیری نخستین منبع گاز شهری در سائو پائولو بوده که تحت نظارت شرکت گاز سائو پائولو برای عرضه روشنایی در شهر مورد استفاده قرار می گرفته است. کاسا داس رتورتاس از جمله جاذبه های گردشگری سائو پائولو به شمار می رود.

پارک ایبیراپوئرا

پارک ایبیراپوئرا -Ibirapuera Park- یکی از زیباترین پارک های سائو پائولو می باشد که گردشگران برای شرکت در انواع فعالیت های تفریحی که در این پارک جریان دارند، از آن بازدید می کنند.

پارک هورتو فلورِستال

در پارک هورتو فلورستال -Horto Florestal-، سرسبزی و پوشش گیاهی به بهترین شکل در معرض دید قرار گرفته اند. گردشگران می توانند در این مکان محیط زیستی عاری از هرگونه آلودگی را از نزدیک مشاهده کنند. همچنین در این پارک می توان به تماشای زیبایی و شکوه گیاهان و گونه های حیوانی مختلف نشست.

موزه تاریخی و کلیسای مهاجران

مرکز تاریخی مهاجران (سنترو هیستوریکو دو ایمیگرانته) در واقع یک موزه است که در آن کلیسایی نیز برای گرامیداشت یاد مهاجران اولیه به شهر سائو پائولو ساخته شده است.