درباره پیست اسکی دبی

پیست اسکی دبی -Ski Dubai-، اولین پیست اسکی سرپوشیده خاور میانه است که در سپتامپر 2005 ساخته شده است و وابسته به پاساژ امارات و متعلق به گروه شرکت های مجید الفطیم می باشد.
این پیست بهترین امکانات برای لذت بردن از اسکی روی برف، اسنوبورد، تابوگنگ -tobogganing- و یا حتی برف بازی را دارد. این مجموعه 22500 متر مربعی، در تمام طول سال با برف واقعی پوشیده شده است. دمای هوای داخل فضای پیست بین 3 تا 30- درجه سانتیگراد متغیر می باشد، در حالیكه بیرون از پیست گرمای ۴۵ درجه دارد.

پیست اسکی دبی 5 ایستگاه دارد. ارتفاع، شیب و سختی ایستگاه ها با هم متفاوت است. طولانی ترین ایستگاه با ارتفاعی حدود 400 متر، امکان یک سقوط بیش از 60 متری، آن هم برای اولین بار در نخستین ایستگاه سرپوشیده وحشی جهان را فراهم می کند.

اسکی بازان و برف پیمایان با هر میزان سطح مهارت، می توانند تمام این دامنه های مختلف را بپیمایند و لذت ببرند. برف پیمایان همچنین می توانند تمرینات پرشی خود را در محدوده وسیع 90 متری انجام دهند. سرگرمی همزمان بچه ها و پدر و مادر هم پارک برفی منطقه است که بزرگترین پارک برفی داخل سالن دنیا با 3000 متر مربع زیربنا است.

اطلاعات گردشگری

آدرس این مکان مرکز خرید امارات می باشد.
در مورد لباس و تجهیزات اسکی لازم نیست که نگران باشید! در پیست اسکی دبی برای تمام  میهمانان امکان استفاده از لباس زمستانی، تجهیزات اسکی و اسنوبرد وجود دارد. با خیال راحت با چوب اسکی خود از روی شیب ها سر بخورید و پایین بیایید! صندلی بالابر بالافاصله برای حمل شما به ایستگاه دیگر آماده است!

علاوه بر این می توانید از رستوران های " کافه سینت موریتس " در ورودی پیست اسکی دبی و "کافه اوالانچ" در میانه ایستگاه، با منظره رو به شیب ها استفاده کنید. فروشگاه انحصاری " طرفداران برف " با پرسنل متخصص، نیاز شما به تجهیزات و آموزش را با یک روش ساده و سرگرم کننده برطرف می کند و شما با کمک مربیان حرفه ای، اسکی کردن یاد می گیرید!

امکانات پیست اسکی دبی

  • استفاده از تجهیزات با کیفیت و لباس همراه با تهیه بلیط
  • مدرسان حرفه ای
  • سیستم فروش هوشمندانه بلیط
  • مناطق متغیر با اجاره ویژه
  • اتاق های مهمانی های خصوصی افراد
  • فروشگاه اختصاصی "طرفداران برف"
  • کافه سنت موریتس و کافه اوالانچ
 
نام: آسیا » امارات متحده عربی » دبی » پیست اسکی
گروه: فعالیت ها
 

مکان های دیدنی دیگر دبی

برج گردان دبی

برج دینامیکی دبی -Rotating Tower- که دارای 420 متر و 80 طبقه می باشد، اولين ساختمان كاملا گردان در دنيا می باشد که هر طبقه به طور جداگانه میچرخد. طراح اين برج گردان ديويد فيشر معمار 58 ساله ايتاليايي می باشد.

پارک ساحلی جمیرا

پارک ساحلی جمیرا -Jumeirah Beach Park- ذر دبی یک مکان فوق العاده زیبا می باشد که در طول ساحل جمیرا در دبی قرار گرفته است. این پارک به خاطر امکان شنا کردن و آفتاب گرفتن در میان اهالی و بومیان و به خاطر تفریحات ساحلی در میان بسیاری از کو دکان و نوجوانان محبوب است.

پارک آبی وایلد وادی

وایلد وادی -Wild Wadi- نام پارک آبی است که در کشور امارات متحده عربی، شهر دبی و در خیابان جمیرا در کنار هتل برج العرب و هتل جمیراواقع شده است.

برج العرب

برج العرب -Burj Al Arab- هتلی باشکوه در دبی است یکی از نشانه های نمادین دبی است. شکل آن شبیه به یک بادبان کشتی طراحی شده است. ارتفاع برج بالغ بر 321 متر می باشد. این هتل پیوسته به عنوان مجللترین هتل دنیا شناخته شده است.

جزیره نخل

جزایر نخل -Palm Island- در دبی بزرگترین جزایر مصنوعی جهان هستند، آنها توسط نخیل که یکی از شرکت های ساختمانی در امارات هست ساخته شده است، این سه جزیره: نخل جمیرا، نخل علی جبل و نخل دیرا نام دارند. این جزایر به منظور جذب توریست توسط شیخ محمد این رشید آل مکتوم راه انداخته شده، هر کدام از آنها شبیه یک نخل می باشد. که راس آنها هلالی شکل است و هر کدام دارای محل اقامت و مراکز تفریحی رفاهی بزرگ می باشد.

موزه دبی

دبی شامل جاذبه ها و مکانهای گردشگری و دیدنی و معروفِ تفریحی، طبیعی، مذهبی، تاریخی برای بازدید کنندگان و گردشگران می باشد. موزه دبی -Dubai Museum- که مهمترین موزه امارات متحده عربی است و در قلعه الفهیدی واقع شده، یکی از جاذبه های گردشگری می باشد.

باغ وحش دبی

باغ وحش دبی -Dubai Zoo- که به عربی حدیقة الحیوانات دبی می گویند، یکی از جاذبه های گردشگری شهر دبی و یکی از نقاط دیدنی امارات متحده عربی است و این مکان سالیانه تعدادی زیادی گردشگر از مناطق داخل و خارج امارات دارد.

پارک الممزر

الممزر -Al Mamzar-، یکی از پارک‌های دبی و یکی از نقاط تفریحی امارات می باشد که شامل چهار ساحل، دو استخر، زمین بازی ویژه کودکان و چمنزار می‌باشد.

برج خلیفه

برج خلیفه -Burj Khalifa- بلندترین و شگفت انگیزترین آسمان خراش جهان است. این برج که پدیده ای از معماری جهان است به عنوان یک آهنربای توریستی و مکان گردشگری در دبی شناخته شده است.

مسجد جمیرا

بزرگترین و زیباترین مسجد دبی به نام مسجد جمیرا -jumeirah mosque-، نمونه دیدنی و جذاب از معماری مدرن اسلامی می باشد و یکی از دیدنی ترین جاهای دبی برای عکاسی است.

دبی مارینا

مارینا منطقه بین المللی است که دارای کاربری منحصر به فرد هنر در سخت برج‌های مسکونی متنوع از سبک‌ها است. در این مکان، در فاصله مارینای لوکس و گردشگاه ها و رستوران های درجه یک و فروشگاه های برند عده زیادی زندگی می‌کنند.